Korzyści

Odbiory mieszkań od dewelopera - Warszawa - Korzyści

Twój inżynier

Co zyskujesz zamawiając profesjonalny odbiór mieszkania/domu od dewelopera ?

Twój inżynier - odbiory techniczne Warszawa

Odbiór mieszkania z fachowcem może dać Ci naprawdę duże oszczędności

Najważniejsza korzyść płynąca z odbiorów mieszkań i domów od dewelopera z fachowcem to oszczędność. Często zdarza się, że deweloper wykonał pracę nierzetelnie i w mieszkaniu są usterki. Skrupulatny odbiór budowlany mieszkania daje pewność, że w porę zauważone zostaną wszystkie błędy. Deweloper będzie musiał je naprawić na swój koszt. Zdarza się, że faktyczny metraż mieszkania różni się od tego zapisanego w umowie. W czasie odbiorów mieszkań i domów nasi fachowcy dokładnie zmierzą powierzchnię. Nie trudno przeliczyć, że można zaoszczędzić kilka tysięcy złotych, jeśli powierzchnia okaże się choćby o 0,5m2 mniejsza. Ponadto w czasie budowlanego odbioru mieszkania czy domu jednorodzinnego od dewelopera, mogą zostać zauważone również bardzo drogie w usunięciu usterki, jak np. porysowane okna. Do najczęstszych błędów należą:

 • Zmniejszona powierzchnia mieszkania
 • Krzywe i nieprostopadłe ściany
 • Zadrapane okna
 • Użyte inne materiały niż w projekcie
 • Nierówne, odpadające tynki
ekspert od dewelopera odbiorów warszawa
Nasi fachowcy wykonują odbiory domów jednorodzinnych i mieszkań

Twój inżynier to zespół ekspertów dbający o Twoje bezpieczeństwo

Klienci kupujący mieszkanie nie muszą znać się na sztuce budowlanej i normach. Nie wiedzą na co zwrócić uwagę w czasie odbioru mieszkania lub domu od dewelopera. Często protokół odbiorczy podpisywany jest w biegu, a po jego podpisaniu na naprawę usterek przez dewelopera może być już za późno. Klienci korzystający przy odbiorach mieszkań oraz domów od dewelopera z usług naszej firmy zyskują pewność, że ich mieszkanie jest pozbawione usterek i jest zgodne z projektem. Używając profesjonalnych narzędzi w czasie odbioru mieszkania lub domu, firma Twój inżynier zapewnia najwyższą jakość i fachową obsługę. Wynajmując inżyniera z naszej firmy zyskujesz:

 • Dalmierz laserowy
 • Łata murarska
 • Kątownik
 • Wilgotnościomierz
 • Anemometr
 • Detektor przewodów
 • Szczelinomierz, taśma, latarka i inne
 • Doświadczenie z odbiorów wielu inwestycji
 • Wiedzę budowlaną
Podczas odioru od dewelopera mieszkania/domu korzystamy z profesjonalnego sprzętu

Spokój

Korzystając z pomocy fachowców w czasie odbiorów mieszkań od dewelopera zyskujesz pewność, że nie zaskoczą Cię dodatkowe wydatki na remont. Dokładne sprawdzenie mieszkania lub domu w czasie odbioru od dewelopera, gwarantuje, że nie będziesz musiał rościć później swoich praw w sądzie. Wszystkie usterki i niezgodności zostaną zapisane w protokole po odbiorze mieszkania od dewelopera, co zobliguje go do ich usunięcia. Deweloperom zależy, żeby szybko podpisać protokół odbioru mieszkania czy domu nie wpisując w nim żadnych zastrzeżeń. Przy tak dużej inwestycji, jakim jest zakup własnego mieszkania lub domu, nie warto oszczędzać i wykonywać odbiór mieszkania lub domu od dewelopera samemu. Koszty dodatkowych remontów, jakie mogą wyniknąć przez błędy popełnione przez dewelopera wielokrotnie przewyższają koszt naszej usługi fachowego odbioru budowlanego. Znamy przypadki w których klient samodzielnie odbierał dom lub mieszkanie od dewelopera i nie zauważał np. porysowanych okien, krzywych ścian, czy źle wykonanych tynków. Wszystkie te koszty na koniec spadają na klienta, który musi te błędy na swój koszt naprawić. Gdyby zostały one zauważone w czasie odbioru od dewelopera, nie byłoby takiego problemu.

Usterki i błędy mogą Cię dużo kosztować

Odbiór mieszkania od dewelopera z naszym fachowcem to długofalowa oszczędność

Firma Twój inżynier działa na rynku odbiorów mieszkań oraz domów od dewelopera od 2013 roku. Od tego czasu spotkaliśmy się z wieloma problemami klientów. Najczęściej występujące to:

 • Krzywe ściany
 • Porysowane okna
 • Nierówne tynki

Takie niewidoczne na pierwszy rzut oka wady odebranego mieszkania mogą mocno zaboleć nabywcę mieszkania. Po podpisaniu protokołu odbioru mieszkania, domu jednorodzinnego czy lokalu, przymuszenie dewelopera do naprawy usterek jest bardzo trudne, gdyż deweloper może przekonywać, że to nowy właściciel je spowodował np. porysował okna. Tego typu nieprzyjemności nie dość, że rodzą dodatkowe koszty, to jeszcze wydłużają moment rozpoczęcia prac wykończeniowych. Wszystkich tych problemów i kosztów, można uniknąć wynajmując do pomocy naszego fachowca. Wykonujemy odbiory mieszkań i domów jednorodzinnych od dewelopera od wielu lat i wiemy, na co zwracać uwagę.

Zamów online odbiór mieszkania od dewelopera
Odbiory techniczne mieszkań i domów