Twój Inżynier

Odbiory techniczne mieszkań i domów Warszawa

Twój inżynier
O nas
Odbiory mieszkań oraz Domów Warszawa

Firma Twój inżynier

Firma Twój inżynier została założona przez doświadczonych inżynierów budowlanych i prężnie się rozwija od kilku lat na rynku w Warszawie. Początkowo zajmowaliśmy się wyłącznie odbiorami mieszkań, jednak z czasem zajęliśmy wykonywać również odbiory domów jednorodzinnych i lokali, a także większych inwestycji na terenie Warszawy. Specjalizujemy się w odbiorach dla klientów indywidualnych dla których wykonujemy odbiory mieszkań i odbiory domów od dewelopera, jak również firm, dla których wykonujemy odbiory inwestycji budowlanych czy grupowe odbiory mieszkań. Odbiory mieszkań, domów jednorodzinnych i lokali od dewelopera wykonujemy w miejscowości Warszawa i okolicach. W najbliższym czasie będziemy również dostępni w kolejnych miastach: Poznań, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Szczecin. Firma Twój Inżynier została założona przez doświadczonych praktyków oraz pasjonatów budowlanych. Nasz zespół składa się z osób, które wcześniej pracowały dla największych deweloperów w kraju. Wykonując zlecenia zawsze dbamy o każdy szczegół kierując się obowiązującymi w kraju przepisami budowlanymi. Firma powstała, aby klienci nie musieli się martwić o:

 • Stan techniczny swojego mieszkania
 • Niezauważone błędy i usterki
 • Bezpieczeństwo użytkowania
 • Zgodność swojego mieszkania z umową deweloperską

Informujemy, że wykonujemy odbiory mieszkań od deweloperów oraz odbiory wykończeń od ekip budowlanych kierując się naszym doświadczeniem i znajomością sztuki budowlanej. Nie wykonujemy ekspertyz budowlanych ani nie sporządzamy protokołów na cele rozpraw sądowych. Odbiory przez nas wykonywane nie mogą być podstawą do roszczeń przed sądem ani żadnym innym organem administracji.

Odbiory mieszkań i domów inżynier Warszawa
Warto wybrać naszych ekspertów

Nasi eksperci zadbają o fachowy odbiór techniczny od dewelopera

Firma Twój inżynier zajmuje się odbiorami budowlanymi mieszkań, domów oraz inwestycji w Warszawie, a już niebawem również w największych miastach w Polsce. Dbamy o to, aby każdy klient czuł się bezpiecznie i wiedział że otrzymuje to za co zapłacił. Na rynku budowlanym w Polsce zdarza się bardzo dużo niedociągnięć za które powinien zapłacić deweloper, a nie klient. Podczas naszej pracy - w czasie wykonywania odbiorów technicznych domów jednorodzinnych, mieszkań od dewelopera - znajdujemy duże błędy i usterki, co często pozwala zapobiec wielu awariom i problemom w przyszłości. Działamy na rynku od wielu lat i oferujemy Państwu:

 • Doświadczenie
 • Wiedzę
 • Profesjonalne podejście do klienta
 • Profesjonalny sprzęt
Korzystamy z najnowocześniejszych narzędzi

Sprzęt

Podczas wykonywania odbioru domu jednorodzinnego, mieszkania czy lokalu od dewelopera, korzystamy ze sprzętu najwyższej klasy. Profesjonalne narzędzia pozwalają na znajdowanie usterek i awarii, które bardzo często nie są widoczne gołym okiem. Korzystamy z:

 • Dalmierz laserowy
 • Łata murarska
 • Kątownik
 • Wilgotnościomierz
 • Anemometr
 • Detektor przewodów
 • Szczelinomierz, taśma, latarka i inne
Historia firmy Twój inżynier

Jak powstała firma zajmująca się odbiorami mieszkań?

Firma Twój inżynier działa na rynku odbiorów mieszkań oraz domów od 2013 roku. Powstałą w wyniku rosnącej potrzeby przeprowadzania profesjonalnego odbioru mieszkania od dewelopera lub domu bądź lokalu . Potrzeba ta pojawiała się u klientów indywidualnych, którzy to bardzo często musieli inwestować kolejne środki, aby poprawić błędy dewelopera. Osoby kupujące nowe mieszkania nie wiedziały, jakie mają prawa oraz na co zwracać uwagę podczas podpisywania dokumentów.

Zamów online odbiór mieszkania od dewelopera
Odbiory techniczne mieszkań i domów